"неРеальна економіка"

"неРеальна економіка"

Редакція інтернет-видання "Реальна економіка".

БЛОГЕРИ


В Китаї привселюдно розбили Maserati

Один китаєць найняв трьох хлопців, щоб ті розбили його Maserati вартістю майже півмільйона доларів, через те, що він був злий на автодилера.

Про хазяїна відомо лише те, що його звати Ван. Розбити свою машину він вирішив під час проведення Міжнародного авто шоу у вівторок.

Згідно з Car News China, Ван скаржився на те, що автодилер замінив несправні деталі в його авто на деталі, що вже були у використанні. Він також звинуватив дилера і страхове агенство у шахрайстві.

Хлопці, яких було виняйнято, громили корпус і вікна Maserati за допомогою молотків. Вони понівічили блискуче авто на очах журналістів і перехожих неподалік від Авто шоу.

“Я сподіваюся, іноземні виробники розкішних авто чітко зрозуміють, що китайські споживачі мають право на отримання сервісу, співмірного з брендом”, - заявив Ван виданню Qingdao Morning Post, повідомляє агенство France-Presse.

Італійський виробник Maserati – один з декількох брендів дорогих авто, які стали популярними у Китаї з тих пір, як Китай перегнав США за розміром авторинку у 2009 році.

Maserati China повідомила, що компанія Maserati і автодилер розглядали скаргу Вана.

“Нам дуже шкода, що клієнт вирішив в одноосібному порядку розірвати переговори так різко”, - говориться у заяві представника.

Коментар представника Maserati в редакцію Huffington Post найдійшов не одразу.

Незадоволені клієнти не вперше виміщают ьсвою злість подібним чином. У 2011 році бізнесмен з Циндао на ім’я Хан Нан найняв людей для знищення його Lamborghini вартістю 750 тисяч доларів. Йому набрид механік, який не міг владнати постійні проблеми з двигуном, тому він вирішив розгромити свою машину серед натовпу у Всесвітній день захисту прав споживачів.

за матеріалами Huffington Post

Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 вересня 2020, 18:36

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...
закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.