Дмитро Дєнков

Дмитро Дєнков

журналіст інтернет-видання "Реальна економіка"

БЛОГЕРИ


Трощити кіоски вміють тільки для камер

Минулого тижня керівництво міста Київ трощило кіоски. Зокрема, у цьому заході взяв участь голова КМДА Олександр Попов.

Утім, не варто думати, що голова КМДА на бульдозері трощив МАФи (малі архітектурні форми) десь поблизу метро, або навіть вашого будинку. Ні. Так міська влада не працює.

Показові акції із трощення кіосків відбувалися на "закритій вечірці" – недалеко від Севастопольської площі, на території ремонтного депо "Київпастрансу". За відповідною адресою – Народного ополчення, 14 – знаходиться один з двох пунктів, куди звозять нелегально встановлені кіоски.

Тож, в цьому "забійнику" декілька співробітників в яскравій робі з надписами на спинах "рятувальник КМДА" разом з двома бульдозерами "рятували" місто від злощасних МАФів. Таких виявилося аж 40 штук!!!

І це дуже дивно, що їх тільки чотири десятки. У 2011 році в міській адміністрації повідомляли, що з вулиць Києва прибрали більше 1,5 тисячі кіосків. Схоже, як прибирали, так швидко і повертали. Зрештою, куди ж вони поділися?

Залишається тільки сподіватися, що більше 1 тисячі нелегальних кіосків закриті на другому пункті для "нелегалів", який, начебто, знаходиться десь на Богатирській.

Для довідки: За інформацією податківців, сьогодні у столиці більше 15 тисяч "малих форм", а за неофіційними даними - 20 тисяч. І це не дивлячись на те, що з весни 2010 року у столиці діє мораторій на видачу ордерів на розміщення тимчасових споруд.

"Я попереджав, що ті кіоски, які встановлюватимуться після введення мораторію, перетворяться на брухт. Але дехто, мабуть, думав, що київська влада жартує. Їм більше не до жартів", - розповідав Попов на "похороні" якихось 40 кіосків.

І щоб там не говорив голова КМДА, але все одно всі ці показові виступи перед камерами не більше, ніж жарт. І жартують не з власниками "ларькового" бізнесу, а з киянами, причому - жорстоко.

Київ і надалі залишається однією з небагатьох столиць, територія якої хаотично і бридко засмічується ларьками.

Наводимо доказ. Минулого року "Реальна економіка" уже писала про "ларьковий" бізнес та його доходи і про те, як МАФи незаконно встановлюються на Оболоні.

Так от – вони, кіоски, і досі там знаходяться, не дивлячись на скарги мешканців будинків, райадміністрації та журналістів.

Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 вересня 2020, 18:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...
закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.