Дмитро Дєнков

Дмитро Дєнков

журналіст інтернет-видання "Реальна економіка"

БЛОГЕРИ


Як нардепи купують лояльність виборців баранами

Депутати "Партії регіонів" заради перемоги на майбутніх парламентських готові на будь-які жертви. Замість того, щоб перепочити у вихідні після "важких" і "напружених" трудових буднів в Раді, вони літають на гелікоптерах по крайніх куточках України і купують лояльність виборців… баранами.

На вихідних чергову "піар"-акцію в Одеській області провів нардеп Ігор Плохой, який на останніх виборах значився під порядковим номером "109" в списку "регіоналів".

Цього разу йому, схоже, дали на відкуп "мажоритарку", тож він останнім часом і навідується досить часто на південь Одещини або так звану українську Бессарабію, де починав свій кар'єрний шлях.

Мешканці села Виноградовка Болградського району, на стадіоні якого у неділю відбувалося щось на кшталт відкриття футбольного сезону в районі, напевно, не очікували, що до них в цей день завітає цілий депутат, та і ще на гелікоптері, та ще і з подарунками.

Чого не зробиш для рідної Бессарабії ? Та ще і напередодні виборів.

Чому ж не подарувати спортсменам баранів? Тож, сільські спортивні колективи тутешнього села та сусідніх отримали від нардепа живі трофеї – з розрахунку по барану на команду.

Ймовірно, це єдине корисне, що він може зробити для своїх виборців. Адже його законотворча діяльність за час його перебування у Верховній раді вражає – "0" поданих законопроектів.

Крім цього, якщо вірити даним парламентської письмової реєстрації "дарувальника баранів" за останній рік, то виходить, що 70% робочого часу він провів поза стінами Ради.

Єдине, що можна згадати – це головування Плохого у Тимчасовій слідчій комісії Верховної ради з питань розслідування обставин, що призвели до ситуації, яка склалася довкола ЗАТ "Індар". Як відомо, цей завод досі не можуть повернути державі.

Тож кошти платників податків насправді витрачаються на зарплату парламентарям, які бувають на роботі так рідко, що баранам і не снилося. До того ж, сумнівно, щоб "регіонал" виклав кошти із власної кишені за поїздку "з вітерцем" на гелікоптері. Якби ці витрати не опинилися у графі "робота з виборцями"?

Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 вересня 2020, 19:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...
закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.