Чим здивував Бернанке

Термін голови Федеральної резервної системи Бена Бернанке на чолі центрального банку США закінчується в січні, і в Білому домі вже шукають йому заміну. Хоча він увійде в історію як тихий, непоказний і з фігурою професора, але у глави ФРС, безумовно, були свої сильні сторони.
Бернанке тримає кермо ФРС з 2006 року. Минуло лише два роки на посаді президента, і йому довелося головувати під час найгіршої фінансової кризи, а згодом і рецесії, за останні 80 років.
Бернанке був змушений покладатися на експериментальну грошово-кредитну політику, яка раніше не випробовувалась, щоб повернути американську економіку до життя.
На щастя, у нього були кошти, щоб впоратися з ситуацією, а в останні роки він вжив надзвичайних заходів для стабілізації ринку та економіки.
Молодий Бен Бернанке пішов одразу в другий клас.