Інфографіка

Вибір банку: високі ставки або висока надійність

Для банківського депозиту - і будь-якого іншого фінансового інструменту, є характерним обернений зв’язок між надійністю та дохідністю.

В Україні цей принцип теж спрацьовує, проте меншою мірою, адже наша фінансова система менш розвинена і цінова конкуренція між банкам є не такою жорсткою, як в більш розвинених країнах.

Проте тенденція до того, що банки з низьким рейтингом надійності не можуть дозволити собі ставки по депозитах нижче ніж 16%, все одно існує. Разом з тим, українські банки з високим рейтингом ведуть як агресивну, так і консервативну цінову політику при залученні депозитів.

Найнижчі ставки пропонують банки з іноземним капіталом і широкою мережею відділень – Unicredit Bank (Укрсоцбанк) (12,5%, A), Райффайзен банк Аваль (14,5%, B), Правекс-банк (14,5%, B).

Вони можуть дозволити собі платити менше не лише через доступ до потужних ресурсів акціонерів, а й завдяки високої частки на ринку, лояльності клієнтів та вдалого проходження кризи в 2009 році.

Максимальні ставки пропонують банки з вітчизняним капіталом: ПУМБ (20%, рейтинг - С), Київська Русь (19%, С), Фінансова ініціатива (18,75%, В), Дельта Банк (18,5%, B).

Найпривабливішими ж для вкладників є банки з високим рейтингом надійності і гарними ціновими пропозиціями.

Це банки з державним капіталом: українським (Ощадбанк, Укрексімбанк) або російським (Дочірній банк Сбєрбанку Росії, Промінвестбанк, ВТБ).

Коментарі

Додати коментар


Інші:

ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 2:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.