Офіс Генпрокуратури коштує вже 147 мільйонів. Ще третина мільярда в тіні?

Генеральна прокуратура 12 липня за результатами тендеру уклала угоду з ЗАТ "Укратоменергобуд" на третю чергу реконструкції з прибудовою адміністративного будинку на вулиці Різницькій, 13/15 в Печерському районі Києва.

Про це повідомляється e "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Вартість угоди становить 46,20 мільйона гривень. Роботи потрібно виконати до кінця 2012 року.

Проектом передбачається будівництво прибудови адміністративного будинку, яка складається з двох блоків - 9 і 14 поверхів. Передбачено під'їзд до будівель здійснювати з вулиці Гусовського.

Стіни корпусів №3 і №4 - із скляних навісних фасадних систем фірми Zеrringеr. Внутрішні перегородки приміщень - каркасного типу, звукоізоляція Rockwool. Стелі підвісні із гіпсокартону та акустичних матеріалів.

Покрівля - ПВХ мембранна по утепленій залізобетонній плиті покриття. Водовідвід внутрішній, воронки з електропідігрівом.

В грудні Генпрокуратура замовила "Укратоменергобуду" роботи по другій черзі будівництва офісу вартістю 93,99 мільйона гривень.

Також компанії було замовлено проектні роботи вартістю 6,49 мільйона гривень.

При цьому в "ВДЗ" відсутні дані про тендер на будівельні роботи першої черги. Відтак загальна вартість будівництва нового офісу Генпрокуратури згідно укладених і опублікованих належним чином угод становить щонайменше 146,68 мільйона гривень.

Водночас в травні 2011 року ГПУ провела перший тендер на реконструкцію офісу на Різницькій, 13/15. Було акцептовано пропозицію "Укратоменергобуду" вартістю 312,93 мільйона гривень.

Однак дані про укладання угоди опубліковані не були. За даними ЗМІ, не було опубліковано відповідний номер "ВДЗ".

ЗАТ "Укратоменергобуд" контролюється бізнесменом Валерієм Штогріним.

Після того, як компанія вигравати тендери Генпрокуратури, вона також отримала низку підрядів КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника".

"Укратоменергобуду" віддали генпідряди на будівництво під'їзної автомобільної дороги від Червонозоряного проспекту до міжнародного аеропорту "Київ" - Жуляни - вартістю 174,35 мільйона гривень і будівництво транспортної розв'язки на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе на 780,14 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, 12:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.