Ціни на зернові "на Чикаго" б'ють рекорди

Зростання цін на зерно і олійні, стартувавши в середині червня 2012 року, продовжується галопуючими темпами, що відображає як прагнення покупців забезпечити свої потреби за мінімальними цінами, так і гру на зерновому ринку спекулятивних грошей.

Про це повідомляє прес-служба "Української аграрної конфедерації".

"На торгах Чиказької біржі 16 липня були досягнуті нові абсолютні рівні цін", - відзначає гендиректор УАК Сергій Стоянов.

Найбільш популярний зараз (торгувалося 113 тисяч контрактів - листопадовий ф'ючерс на сою піднявся на 38 центів за бушель - 15 доларів за тонну, досягнувши майже 590 доларів за тонну.

Ціна на пшеницю, наприклад, вересневого ф'ючерсу виросла на 39 центів за бушель - 16 доларів за тонну. При цьому вона перевищила 350 доларів за тонну.

Не дуже відстала кукурудза, грудневий ф'ючерс якої подорожчав на 33 цента за бушель -12 доларів за тонну - за дуже високих обсягів торгів - близько 195 тисяч контрактів.

Ціна на цю культуру зросла з середини червня більше, ніж на 90 доларів за тонну, досягнувши 285 доларів за тонну.

"Така ситуація на світовому зерновому ринку вигідна українським товаровиробникам, які постраждали від посухи, оскільки дає надію на компенсацію збитків від недобору за рахунок зростання цін продажу зерна", - підкреслює генеральний директор УАК.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 1:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.