Завод Порошенка планує переїзд у Росію

Корпорація "Богдан" веде переговори з світовими автовиробниками про спільне будівництво заводу в Нижньогородській області Росії

Про це пише "Комерсант-Україна".

"Ми ведемо переговори з великою кількістю компаній У першу чергу з автовиробниками, у яких ще немає майданчиків в РФ, а також з тими, хто планує збільшити існуючі потужності", - розповів президент "Богдану" Олег Свинарчук.

Пропозиції були направлені Volkswagen Group, Citroen, FIAT і BMW, відзначає видання.

"Богдан" разом з корпорацією "Укравто" планували побудувати завод з виробництва автомобілів і автобусів в РФ ще у 2006 році і навіть придбали ділянку площею 252 гектарів. Однак через кризу 2008 року проект був заморожений.

У разі успішної реалізації проекту "Богдан" може перемістити сучасне обладнання для зварювання, фарбування і складання Eisenmann, яке зараз встановлено на Черкаському заводі, пише видання.

Активізуватися компанію змушує введення в РФ утилізаційного збору на імпортні автомобілі.

Як відомо, розмір утилізаційного збору в Росії зараз розробляється і може становити 20-45 тисяч рублів - від 609 бдоларів до 1,37 тисячі доларів - залежно від об'єму двигуна, для вантажівок - 150-400 тисяч рублів 4,5-12,1 тисячі доларів залежно від тоннажу.

За оцінками експертів, збір буде закладатися у вартість автомобіля, що фактично додасть 10-12% до середньої вартості українських автомобілів в Росії. В результаті вони можуть скоротити свою частку на російському ринку на третину.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 8:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.