Цукербергу дали іпотеку під 1% річних

Засновник Facebook купив будинок в Паоло-Альто в Каліфорнії, де нещодавно справляв весілля.

Сума позики становила 6 мільйонів доларів, кредит взятий на 30 років, передає bfm.ru.

Іпотека під низький відсоток в моді у американських мільйонерів. Вони беруть кредити в середньому під 2% річних. Такі низькі ставки банки дають тільки тим, у кого гроші і так є.

"Парадокс, але чим багатше клієнт, тим нижче може бути ставка. Марк Цукерберг - найяскравіший приклад, зі своєю іпотекою під 1%", каже фінансовий оглядач Bloomberg Майкл Мак-Кі.

"Було б нерозумно віддавати комусь свої гроші. Цукерберг поступив розумніше. Він взяв іпотечну позику, рефінансував її і фактично отримав безкоштовний кредит. Ставка в один відсоток нижче встановленого на сьогодні рівня інфляції, тому він нічого не втрачає", - зазначає експерт.

За його словами, з іншого боку, засновник Facebook взяв на себе певний ризик з плаваючою кредитною ставкою, рівень якої банк може змінити, якщо підвищиться ключова ставка рефінансування.

"Але ФРС США ще на два роки залишила цей показник без змін. Так що і для Цукерберга ніяких загроз немає", - додає аналітик.

Цікаво, що до цих пір словосполучення "один відсоток" було одним з гасел кампанії "Захопи Уолл-стріт": так мітингувальники викривали найбагатших американців, які контролюють третю частину всіх ресурсів країни.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 18:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.