У Ахметова відхрещуються від кіпрського офшору, що облаштує родовище Бойка

Компанія СКМ заявляє, що не має жодного стосунку до компанії Flexglade Limited, яка виграла тендер по проекту "Облаштування Одеського і Безіменного газових родовищ на шельфі Чорного моря. Пусковий комплекс".

Про це йдеться в заяві компанії, повідомляє "Українська правда".

"За вказаною вами адресою розташовано офіс компанії PwC (Кіпр), яка виконує функції адміністратора та аудитора для багатьох компаній, у тому числі - для низки дочірніх компаній СКМ. Слід зазначити, що згідно інформації, наданої нам співробітниками PwC (Кіпр), PwC використовує цю адресу при роботі з більшістю своїх клієнтів, в тому числі – СКМ", - йдеться в заяві.

"Також повідомляємо, що компанія Flexglade Limited, яка згідно з інформацією, наданою PwC, дійсно розташована за адресою їх кіпрського офісу, не має жодного відношення до Групи СКМ", - додали в компанії.

СКМ також наголошує, що "жодна із компаній, що входять до складу Групи СКМ ( в тому числі - закордонні), не приймала участі в тендері по проекту "Облаштування Одеського і Безіменного газових родовищ на шельфі Чорного моря. Пусковий комплекс".

Як повідомлялося, за роботу трубоукладальної баржі "Чорнморнафтогаз" заплатить 39,88 мільйона кіпрській фірмі "АТ flexglade limited" - Кіпр.

Так, за даними УП, Flexglade Limited знаходиться за адресою Кіпр, Нікосія, Темістоклі Дерві, Джулія Хауз 3, де знаходиться кіпрський офіс СКМ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 грудня 2020, 9:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.