Сьомий "суперпотяг" курсуватиме між Києвом і Дніпропетровськом

Сьомий з 10 придбаних Україною електропоїздів виробництва Hyundai Rotem може розпочати курсувати за маршрутом Київ-Дніпропетровськ.

Про це повідомили у Державній адміністрації залізничного транспорту - "Укрзалізниці", передає агентство УНІАН.

"Новий напрям, який готовий прийняти швидкісний рух, - це Київ-Дніпропетровськ, тому новий потяг, швидше за все, ходитиме до Дніпропетровська", - зазначається у повідомленні.

Крім того, у відомстві відзначили, що у найближчій перспективі швидкісний рух планується організувати в напрямі "Київ-Одеса".

Як уточнили у держпідприємстві "Українська швидкісна залізнична компанія" (УШЗК), яке опікується організацією експлуатації і технічного обслуговування швидкісного рухомого складу вітчизняних і зарубіжних виробників, сьомий електропоїзд Hyundai прибув до Києва 24 липня і проходитиме випробування перед постановкою на маршрут.

Швидкісні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem курсують на залізницях України під брендом "Український експрес".

Поставки 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів у дев'ятивагонній комплектації від Hyundai Corporation здійснюються в рамках проекту впровадження в Україні прискореного залізничного руху за контрактом, підписаним з компанією Hyundai Corporation 16 грудня 2010 року.

Електропоїзди Hyundai призначені для перевезення пасажирів з експлуатаційною швидкістю до 160 км/год на залізницях України з шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках колії з постійним струмом напругою 3000 В і змінним струмом напругою 25 000 В, частотою 50 Гц.

Як повідомлялося, від часу запуску в Україні, наприкінці травня, швидкісний потяг Hyundai ламався вже щонайменше вісім разів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 19:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.