"Манчестер Юнайтед" оцінили у 3,3 мільярда

Англійський футбольний клуб "Манчестер Юнайтед" в ході майбутнього IPO планує розмістити 16,67 мільйона акцій за ціною від 16 до 20 доларів.

Про це пише Reuters, повідомляє "Лєнта.ру".

Так, за верхньої межі ціни розміщення, вартість клубу становить 3,3 мільярда доларів.

На біржу виставляється 10% "Манчестер Юнайтед". Раніше "МЮ" повідомляв, що планує залучити в ході первинного розміщення акцій утричі менше коштів - близько 100 мільйонів доларів.

Двотижневу презентацію своїх паперів інвесторам - роуд-шоу - у США, Європі та Азії "Манчестер Юнайтед" почне 1 серпня. Точна дата IPO поки не призначена.

Кошти, залучені в ході IPO, "Манчестер Юнайтед" збирається направити на погашення боргів. Виплата дивідендів власникам акцій не передбачена.

Спочатку планувалося провести розміщення акцій "МЮ" у 2011 році або в Гонконзі, або в Сінгапурі. Передбачалося, що в ході IPO вдасться залучити близько мільярда доларів.

З 1991 по 2005 роки акції "Манчестер Юнайтед" торгувалися на Лондонській фондовій біржі. Однак після того, як новим власником клубу стало американське сімейство Глейзерів, "МЮ" пішов з біржі.

"Манчестер Юнайтед" регулярно очолює рейтинги найбільш дорогих спортивних брендів.

Так, у травні 2012 року агентство Brand Finance оцінило вартість бренду "МЮ" на 853 мільйонів доларів, а у квітні журнал Forbes поставив його на першу сходинку у рейтингу найдорожчих футбольних клубів.

Як відомо, "Манчестер Юнайтед" вибрав Нью-Йоркську фондову біржу як майданчик для первинного розміщення акцій.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 16:50

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.