Hyundai вкотре розчарував українців

Поїзд "Українського експреса" виробництва компанії Hyundai Rotem, що здійснював рейс № 152 за маршрутом "Донецьк - Київ", зламався неподалік від Полтави.

Про це повідомив один з пасажирів поїзда, пише "Дело".

За його словами, потяг зупинився неподалік від Полтави у вівторок близько 11:00.

Протягом 40-50 хвилин складу стояв на залізничних коліях з непрацюючими кондиціонерами і туалетами. В результаті деяким пасажирам стало погано через спеку і духоту.

Після цього працівники експреса оголосили, що даний склад продовжити рух не зможе, і пасажири будуть пересаджені в інший потяг.

За неофіційною інформацією, зламався бортовий комп'ютер локомотива. Підгонка іншого поїзда тривала близько години.

"Приблизно в 13:00 ми продовжили поїздку вже на іншому поїзді", - повідомив пасажир.

Так, пасажири поїзда № 152 прибудуть до Києва орієнтовно в 16-17 годин, тоді як згідно з розкладом повинні були прибути в 13:10.

Як відомо, що з 27 травня міжрегіональні електропоїзди "Український експрес" виробництва Hyundai Rotem почали курсувати за маршрутом "Київ - Харків" і "Київ - Львів", а з червня 7 - "Київ - Донецьк".

З тих пір неодноразово відбувалися затримки поїздів у дорозі на кілька годин через поломки, крім того, 2 липня поїзд з технічних причин не зміг виїхати з Харкова до Києва, і був замінений іншим поїздом "Укрзалізниці".

Це вже далеко не перший раз, коли поїзд ламається біля цього міста - в середині червня потяг сполученням Харків Hyundai - Київ більше години стояв в лісосмузі під Полтавою, а в середині липня поїзд спізнився приблизно на 5:00 через поломки, знову таки під Полтавою .

"Укрзалізниця" основною причиною неполадок поїздів Hyundai називають збої в роботі головного комп'ютера. У відомстві запевняють, що на даний момент всі проблеми, пов'язані з експлуатацією швидкісних поїздів, вирішуються.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 4:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.