ФДМ позбувається єдиного заводу "важких" мотоциклів

Фонд держмайна оголосив про продаж за 32 мільйони гривень 90,811% акцій "Київського мотоциклетного заводу", єдиного підприємства, яке виробляє "важкі" мотоцикли.

Про це повідомляє ТСН.

Умови конкурсу передбачають збереження основних видів діяльності заводу, недопущення виникнення нової простроченої заборгованості за платежами до бюджетів, внесення інвестицій у розмірі не менше 2,7 мільйона гривень на розвиток підприємства.

Покупець зобов'язаний забезпечити погашення заборгованості з виплати дивідендів, нарахованих на корпоративні права держави за 2011 рік на 3,959 мільйона гривень, перерахувавши їх до держбюджету, і направити не менше 30% чистого прибутку за підсумками 2012 року на виплату дивідендів на придбаний у держави пакет.

Основний вид діяльності підприємства - виробництво мотоциклів. Продукція на 90% реалізується в Україні, 10% експортується в країни далекого зарубіжжя.

Про намір придбати 90,81% статутного капіталу ПАТ "Київський мотоциклетний завод" вже заявила компанія-фінпосередника - ТОВ "Капітал Індекс Груп" - Київ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 8:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.