Росіяни допоможуть збудувати метро на Троєщину

Переможцем конкурсних торгів на залучення компанії - консультанта щодо реалізації проекту будівництва четвертої гілки Київського метрополітену в напрямку житлового масиву Вигурівщина - Троєщина стало ВАТ "Федеральний центр проектного фінансування".

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Відкрите акціонерне товариство є дочірньою компанією "Внєшекономбанку Росії" та має великий досвід реалізації проектів, йдеться у повідомленні.

"Ми отримали ґрунтовні та виважені пропозиції від всіх учасників конкурсних торгів. Найбільш економічно вигідною було визначено пропозицію "Федерального центру проектного фінансування", яка набрала 90 балів", - зазначив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

За його словами, очікується, що переможець конкурсу надасть висновки та пропозиції фінансового, юридичного та технічного характеру про засади, умови та параметри здійснення будівництва четвертої гілки Київського метрополітену в напрямку житлового масиву Вигурівщина - Троєщина.

Також, згідно з контрактом, консультант повинен розробити схему державно-приватного партнерства з наведенням аналітичних, статистичних, фінансових, техніко-економічних і соціально-економічних показників, наданням розрахунків витрат з визначенням термінів окупності та інших фінансових показників проекту, додав він.

Заявки на участь у конкурсі подали консорціуми компаній міжнародного рівня у галузі консалтингу, які мають досвід реалізації проектів у Франції, Бразилії, Російській Федерації. Так, було отримано 6 заявок.

"Будівництво четвертої гілки метро за рахунок приватного капіталу буде першим такого рівня прецедентом державного-приватного партнерства. Вперше в історії України інвестор на конкурентній основі інвестує у такий великий проект, коли сума фінансових вкладень становить 1,2 – 1.6 мільярда доларів", - підкреслив Крамаренко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 11:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.