Запорізький феросплавний завод опинився на краю прірви

Через необґрунтовано високі цін на електроенергію одне з провідних підприємств Запорізької області - Запорізький феросплавний завод - опинився на межі зупинки.

Про це заявив голова правління ЗФЗ Павло Кравченко, повідомляють "Коментарі".

За його словами, співробітники підприємства сподівалися на те, що питання щодо тарифів на електроенергію вони зможуть обговорити з прем'єр-міністром Миколою Азаровим, який напередодні з робочою поїздкою відвідав Запорізьку область.

Однак, глава уряду феросплавниками в аудієнції відмови, сказав Кравченко.

"Учора був зруйнований ще один міф. Не мій, а жителів нашого міста, працівників нашого заводу. Тому що ми знали про приїзд Миколи Яновича, готувалися до зустрічі з ним, хотіли обговорити нашу проблему ... Але зустріч і діалог не відбулися. Абсолютно не зрозуміло, куди ми йдемо далі ", - відзначив він.

За словами Кравченка, під час зустрічі з Азаровим, він збирався підняти питання про нереально високі тарифи на електроенергію, які роблять підприємство не тільки неконкурентоспроможним, а й ставлять під загрозу його подальшу роботу.

"Кожен місяць перед нами виникає питання про зупинку виробництва. Ми просто не в змозі працювати і бути конкурентоспроможними з такими тарифами. Ціна електроенергії, яку продають нам, в два-три рази перевищує середню світову ціну", - каже Кравченко.

Ціна на метал не росте, при цьому тарифи на електроенергію, яка становить 50-60% собівартості продукції, постійно підвищуються, додає він.

"Якщо говорити про період з грудня 2010 року до сьогоднішнього дня, то приріст ціни становить 19 мільйонів гривень в місяць", - додає він.

Кравченко зазначає, що держава не поспішає втрутитися в це питання і не поспішає вирішувати проблеми великих промислових підприємств, знизивши тарифи на електроенергію.

Як відомо, під час візиту в Запоріжжя прем'єр-міністру журналісти поставили запитання щодо ситуації на ЗФЗ і тарифної політики держави, але що він обмежився відповіддю: "Всі питання будемо вирішувати в комплексі".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 8:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.