"Укрзалізниця" розповіла про гальмівний шлях Hyundai

Гальмівний шлях поїзда "Український експрес" виробництва Hyundai Rotem становить 1-1,5 км, тому залізничники закликають громадян відповідально ставитися до власної безпеки на об'єктах залізничного транспорту.

Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління безпеки руху Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") Володимир Крот, передає агентство УНІАН.

За його словами, "Український експрес" із швидкістю 160 км/год. долає відстань у один кілометр за 22,5 секунди.

"Якщо пішохід побачить поїзд на відстані 500 метрів, у нього є лише 11 секунд, щоб встигнути перейти рейки. Жоден поїзд не зможе різко загальмувати й зупинитися, адже поїзди мають великий гальмівний шлях", - сказав він.

Крот зазначив, що "зазвичай людина не в змозі визначити "на око", через скільки секунд швидкісний поїзд наблизиться до пішохода на залізничній колії або до автомобіля, який намагається виїхати на залізничний переїзд на заборонений сигнал світлофора".

Представник "Укрзалізниці" наголосив, що залізнична інфраструктура підготовлена до забезпечення безпеки в умовах швидкісного залізничного руху.

Крім того, Крот зазначив, що "важливо тримати безпечну дистанцію й перебуваючи на платформах".

Як відомо, з 27 травня міжрегіональні електропоїзди "Український експрес" виробництва Hyundai Rotem почали курсувати за маршрутом "Київ - Харків" і "Київ - Львів", а з червня 7 - "Київ - Донецьк".

З тих пір неодноразово відбувалися затримки поїздів у дорозі на кілька годин через поломки, крім того, 2 липня поїзд з технічних причин не зміг виїхати з Харкова до Києва, і був замінений іншим поїздом "Укрзалізниці".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 4:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.