Послуги американських юристів, найнятих проти Тимошенко, були безкоштовними?

Юристи фірми Skadden, яку уряд найняв для підготовки до розгляду справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко у Європейському суді, перебували в Україні не за рахунок бюджету.

Про це йдеться у відповіді представника України в Євросуді з прав людини Назара Кульчицького на запит газети Kyivpost, повідомляє "Українська правда".

Так, у свої відповіді Кульчицький наголосив, що Україна не оплачувала нічого, що б стосувалося приїзду юристів в Україну.

"Угода не передбачає покриття транспортних видатків, або будь-яких інших, зроблених юристами", - написав він.

Видання також наводить припущення адвоката Тимошенко Сергія Власенка, що робота була зроблена на безоплатній основі. Skadden дійсно надає такі послуги, але згідно з спеціалізованим виданням www.lawyrs.net, що такі послугу надають лише тим, хто не має можливості сплачувати за юридичні послуги.

"Допомагати уряду захищати свою позицію перед Європейським судом з прав людини, звичайно , не входить до цього переліку", - додає видання.

Як відомо, в травні Мінюст України уклав угоду з фірмою Skadden -США - про співпрацю у справі, яку розглядатиме Європейський суд з прав людини за скаргою екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Рішення про наймання цієї кампанії було прийнято без тендеру. За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, потреби в тендері не було, бо послуги кампанії коштують менше 100 тисяч гривень.

Юристи перебували в Україні в червні цього року, зустрічалися зі свідками, які давали свідчення в суді у справі Тимошенко так само як і з свідками, які свідчень в суді не давали. Всі розмови з ними були записані на відео.

Також юристи Skadden зустрілися з Тимошенко, однак їм було заборонено вести відеозапис розмови.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 липня 2020, 13:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.