Мінрегіонбуд пропонує виділити на "питну воду" 8 мільярдів

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства планує передбачити 8 мільярдів гривень на реалізацію програми "Питна вода" в 2013 році.

Про це повідомили в прес-службі Мінрегіону з посиланням на міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолія Близнюка, передає УНІАН.

За його словами, у міністерства є чітка концепція, затверджена Кабінетом міністрів, яка передбачає побудову раціональної системи подачі води і водовідведення.

Міністр відзначив, що сьогодні існують нові технології, які дозволяють очистити воду до нормативних вимог з джерел, які раніше не вважалися питними. При цьому в деяких містах можна відмовитися від необхідності транспортувати воду на великі відстані, відповідно, значно зменшити її собівартість.

Близнюк сказав, що державна програма "Питна вода" в повному обсягу фінансується лише останніх два роки.

За його словами, уряд розглядає питання введення з 2013 року окремої бюджетної програми з будівництва і модернізації магістральних водоводів.

"Якщо ми хочемо мати воду, яка за якістю відповідала б європейським стандартам, необхідно застосовувати відповідні технології. Наприклад, воду, яку ми беремо з Дніпра, необхідно очищати так, аби назад в річку вона потрапляла, будучи чистішою, ніж коли її брали для очищення", - пояснив міністр.

Як повідомлялося, державна програма "Питна вода України" фінансується на 20% потреби, що стримує процес підвищення якості питної води в країні.

За даними Мінрегіону, із запланованих на дану програму 2 мільярдів гривень за останні 7 років було освоєно лише 412 мільйонів гривень бюджетних коштів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 липня 2020, 22:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.