Американські юристи хочуть поговорити з Тимошенко про борги

Американський суд збирається допитати в режимі відеоконференції Юлію Тимошенко у справі про неповернення нею боргів компанії Universal Trading & Investment Co.

Міністерство юстиції отримало із США пакет документів, який складається з повідомлення про необхідність опитування екс-прем'єра і календарного плану розгляду цієї справи американським судом, повідомляє "Комерсант-Україна".

У розпорядженні газети опинилися копії документів, спрямовані Головним управлінням юстиції у Харківській області голові Комінтернівського райсуду Харкова Василю Буцку для організації вручення їх Тимошенко.

Йдеться про судову документацію у справі Universal Trading & Investment Co., Inc. проти Юлії Тимошенко", яка розглядається окружним судом США південного округу Нью-Йорка. Пакет документів був направлений до Мін'юсту юрфірмою Пітера Джозефа, яка представляє інтереси Universal Trading & Investment Co., Inc.

Документи передані в двох примірниках: один просять невідкладно вручити Тимошенко, другий із підтвердженням - повернути, повідомивши, як вони були передані.

Universal Trading & Investment Co., Inc. (UTICo) вимагає від Тимошенко виплатити борги компанії "Єдині енергетичні системи України" в розмірі 18,3 мільйона доларів.

"Позивач, із дозволу Міністерства юстиції України, у призначений день і час буде опитувати відповідача Юлію Тимошенко за адресою: Качанівська пенітенціарна установа № 54, провулок Вишневського, 16-г, Харків", - ідеться в повідомленні, датованому 22 червня.

У документі вказується, що опитування екс-прем'єра в разі його початку буде продовжуватися щодня, крім неділі, поки не завершиться.

Тимошенко повідомляють, що вона має право бути представлена своїм адвокатом і відмовитися відповідати на будь-яке запитання.

"Позивач погодився провести опитування цього відповідача за допомогою дистанційних засобів, використовуючи відеозв'язок або, в разі технічних проблем, телефонний зв'язок із США", - додається в посланні.

За планом судового провадження, усі фактичні дані повинні передати до суду до 4 жовтня, свідчення - до 31 серпня, експертні висновки у справі мають бути готові не пізніше 12 грудня цього року. Засідання нью-йоркського суду заплановане на 5 вересня.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що екс-прем'єр не погодиться давати свідчення американському суду у форматі відеоконференції і її американські адвокати також не дадуть згоди, оскільки "вважають цю справу незаконною".

Він зазначив, що UTICo надає юридичні послуги Генпрокуратурі Україні. За словами Власенка, станом на 7 серпня Тимошенко не отримувала документи з американського суду.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 14:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.