НКЦПФР хоче посилити вимоги до ліцензування профучасників

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) розробила проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення функціонування фондового ринку", який має на меті удосконалити систему ліцензування та нагляду за діяльністю професійних учасників ринку цінних паперів.

Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні регулятора, що відбулося 14 серпня 2012 року, повідомляє пресс-служба.

У повідомленні зазначається, що даний документ було розроблено на виконання доручення президента, де йдеться про необхідність запровадити обов'язкове підтвердження аудиторського висновку вітчизняним аудитором, якщо такий документ надається компанією, засновником якої є іноземна юридична особа.

Крім того, доручення удосконалить норми законодавства щодо ліцензування профучасників, вважають в НКЦПФР.

Так, передбачається визначення єдиного переліку документів, що надаватимуться для отримання ліцензії, а також встановлення її строків видачі Комісією.

"Ми сподіваємось, що даний законопроект дозволить регулятору покращити систему ліцензування та зробити нагляд за профучасниками більш ефективним", - відзначив директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР Максим Лібанов.

Планується, що документ внесе зміни до законів України "Про цінні папери та фондовий ринок" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про цінні папери".

Найближчим часом проект закону буде оприлюднено на офіційному сайті НКЦПФР, де всі бажаючі зможуть з ним ознайомитися, а також направлено до профільних міністерств і відомств на погодження.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 17:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.