У Пінчука запевняють, що акції VimpelCom купили не для "чужих"

Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne спростовує заяви норвезької компанії Telenor про те, що пакет акцій VimpelCom Ltd, який належить компанії Bertofan Investments Limited, що знаходиться під мандатом EastOne, нібито тримається на користь Altimo і вважає ці заяви безпідставними.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Операція з придбання акцій VimpelCom Ltd - 123,6 мільйона конвертованих привілейованих акцій, що становить 28,51% від всіх випущених привілейованих акцій і 5,995% всіх голосуючих акцій VimpelCom Ltd, була здійснена в рамках портфельної стратегії групи EastOne.

Стратегія припускає зокрема, інвестування в низку інвестиційно привабливих галузей, що мають потенціал росту, включаючи телекомунікації.

При цьому компанія Bertofan Investments Limited, як незалежний інвестор і акціонер компанії VimpelCom Ltd, самостійно здійснювала і здійснює дії, які, на її думку, йдуть на користь розвитку компанії і, відповідно, призводять до збільшення вартості пакета акцій.

Компанія Bertofan Investments Limited і група EastOne зберігають за собою всі права і можливості на здійснення будь-яких юридичних дій у зв'язку з зазначеними вище безпідставними заявами компанії Telenor.

Altimo - компанія, що управляє телекомунікаційними активами "Альфа-груп".

Altimo і Telenor є найбільшими акціонерами VimpelCom і багато років ведуть боротьбу за контроль над цією телекомунікаційною компанією, зокрема, контролюючою в Україні найбільшого мобільного оператора "Київстар GSM".

Формально частка Altimo в Vimpelcom становить 40,5%, а Telenor належить 39,5%. Однак норвезька компанія стверджує, що частка російської компанії в Vimpelcom ТОВ за фактом більше декларованої, так як EastOne нібито володіє своїм пакетом в інтересах Altimo.

Група EastOne - міжнародна інвестиційно-консалтингова група, що надає послуги в сфері стратегічного та інвестиційного консультування та управління диверсифікованим портфелем активів у широкому діапазоні галузей по всьому світу.

Група створена у 2007 році Віктором Пінчуком.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 7:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.