Французи втікають від високих податків у Британію

Побоюючись введення нового податку для багатих в розмірі 75% від річного доходу, все більше представників фінансового сектора Франції готують свій високопоставлений персонал до переїзду в Лондон.

Про це пише RBC Daily.

Такий захід дозволить компаніям і їхнім керівникам не тільки заощадити на виплатах в казну, але й отримати додаткові можливості для розвитку бізнесу за межами Франції, пише видання.

Анонсована президентом-соціалістом Франсуа Олланд нова ставка прибуткового податку (75%) для тих, хто заробляє на рік понад 1 мільйон євро, може бути затверджена парламентом вже у вересні.

Тому все більше місцевих компаній, переважно зайнятих у фінансовому секторі, шукають шляхи збереження зарплат своїх високооплачуваних співробітників на колишньому рівні.

Одним з найбільш поширених варіантів є переклад топ-менеджменту в Лондон.

"Багато французьких банків планують перевести якомога більше своїх співробітників в Лондон, що надає куди більше можливостей з ділової точки зору і при цьому не є настільки вимогливим в області оподаткування.

До того ж звідти набагато зручніше розвивати міжнародні операції компанії", - вважає керуючий партнер HR-компанії Veni Partners Стефан Рамбоссон.

Переїзд в Лондон загрожує не тільки верхівці керівництва французьких банків, але і персоналу компаній з інших секторів.

Для того щоб потрапити в "групу ризику", співробітнику досить заробляти в рік більше 71 тисячі євро.

Ставка прибуткового податку для таких громадян Франції має зрости з поточних 41% до 44%. Враховуючи, що прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон вже пообіцяв "розстелити червону доріжку" перед роздумує про переїзд компаніями, сукупне число переїжджають може виявитися величезним.

На думку юристів в області оподаткування, про переведення керівництва в Лондон помишляють близько 20% компаній зі списку CAC 40. До них, зокрема, відноситься група LVMH.

Перспективи платити високі податки вже змусили виїхати з Франції деяких багатих громадян. З міркувань економії на виплатах державі Францію встигли покинули такі знаменитості, як актриса Летиція Каста, співак Джонні Холлідей і відомий шеф-кухар Ален Дюкасс.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 1:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.