Ахметову дозволи купити ще 2 активи в українському ГМК

Антимонопольний комітет України дав компанії Metinvest B.V. дозвіл на придбання ПАТ "Запоріжкокс» "і ТОВ "Приазовський гірничо-збагачувальний комбінат".

Про це повідомляє прес-службі АМКУ.

"Надано дозволи компанії Private Limited Liability Company Metinvest B.V. на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ "Приазовський гірничо-збагачувальний комбінат" та акцій ПАТ "Запоріжкокс" , що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління суб'єктів господарювання", - зазначили у відомстві.

Metinvest B.V. також отримала дозвіл на придбання кількох кіпрських компаній: Royware Investments Limited - місто Лімасол, Кіпр, Stransten Holdings Limited - місто Нікосія, Кіпр, Brandfeld Finance Limited - м. Нікосія, Кіпр, - Lasartico Hоldings Limited місто Нікосія, Кіпр, Vernan Services Limited - містоНікосія, Кіпр.

Також група отримала дозвіл на придбання Silter Management Limited, Barlenco Limited - Нікосія, Кіпр. "Метінвест" також має право купити контрольні пакети акцій.

Metinvest B.V. - холдингова компанія групи "Метінвест", де основним акціонером є СКМ Ріната Ахметова.

"Метінвест" об'єднує низку гірничо-металургійних активів від видобутку залізорудної сировини, вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції із сталі з подальшою реалізацією через свою збутову мережу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 лютого 2020, 22:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.