Янукович проти євроінтеграції за надто високу ціну

Україна не сприймає європейської інтеграції за будь-яку ціну.

Про це заявив президент Віктор Янукович, виступаючи в п’ятницю на урочистостях з нагоди Дня незалежності, повідомляє "Українська правда".

"У зовнішньополітичній площині ми залишаємося вірними європейському вибору, ми впевнено торуємо шлях розбудови сучасної європейської держави", - відзначив він.

Президент, однак, підкреслив, що євроінтеграція не повинна досягатися надто високою ціною.

"Проте інтеграція за будь-яку ціну: за рахунок втрати незалежності, економічних чи територіальних поступок, за рахунок дозволу втручатися у внутрішні справи - такий шлях ми ніколи не сприймали і не сприймемо. Свобода і незалежність - це найголовніша умова успіху і процвітання ", - заявив Янукович.

Він т зазначив, що останнім часом Україна здійснила серйозні кроки в напрямі входження до європейської спільноти - парафовано угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

"Тепер ми очікуємо на порозуміння з боку наших європейських партнерів, оскільки сприймаємо цей процес як дорогу з двостороннім рухом", - сказав президент.

Водночас він закликав пам'ятати, наскільки важливими для України є відносини з країнами СНД, зокрема з Росією.

"Нам необхідно всебічно розвивати співробітництво з нашими партнерами по СНД, адже саме там знаходиться найбільший ринок для українських товаровиробників. Тож ми не повинні залишати поза увагою інтеграційні процеси, що там відбуваються", - сказав Янукович.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 10:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.