Безробіття у Франції побило рекорд 13 років

Безробіття у Франції сягнуло максимального рівня за останні 13 років.

Про це повідомляє "РБК-Україна".

У липні число безробітних досягло 2,987 мільйона осіб.

Загалом роботу шукають майже 3 мільйони французів - це на 8% більше, ніж у 2011 році. Тільки за липень армія претендентів поповнилася на 41 тисяч осіб.

Такого місячного приросту країна не бачила з кризового 2008 року. А якщо врахувати тих, хто трудиться неповний робочий день і шукає більше зайнятості, то число непрацевлаштованих громадян зросте до 4,5 мільйона осіб.

У найближчому майбутньому на статистику можуть вплинути плановані скорочення компаній Peugeot і Carrefour. В якості відповіді на цьому тижні уряд представить проект створення близько 150 тисяч нових робочих місць.

Зростання безробіття також впливає на рейтинг Франсуа Олланда. Рейтинг французького лідера в серпні становив 54%, проти травневого 61%.

Так, одним з перших кроків Олланда на посту Президента було коректування пенсійної реформи - французам дозволили знову виходити на пенсію в 60 років.

Загальну чисельність таких пільговиків глава Французької демократичної конфедерації праці Франсуа Шерек оцінив приблизно в 100 тисяч осіб.

Як відомо, безробіття в Іспанії у другому кварталі 2012 року становить 24,6%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 4:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.