Краматорський феросплавний завод дістався росіянам

Співвласник "Індустріального союзу Донбасу" Олег Мкртчан продав Краматорський феросплавний завод російським інвесторам.

Про це заявила DLA Piper, яка виступила юридичним радником угоди, пише "Комерсант-Україна".

"Команда юристів DLA Piper надала повну юридичну підтримку російському покупцеві в ході трансакції", - відзначили в компанії.

Партнер DLA Piper Олександр Курдидик відмовився коментувати умови угоди і називати її учасників.

Однак джерело, ознайомлене з умовами продажу, повідомило, що мова йде про продаж 100% акцій ТОВ "Краматорський феросплавний завод" пулу російських інвесторів на чолі з Володимиром Катуніним, що раніше купили "Індустріальний союз Донбасу".

Водночас джерело в групі "Приват" підтвердило інформацію про продаж КФЗ, але додав, що до останнього моменту не було зрозуміло, хто стане покупцем.

"Переговори про продаж йшли як з покупцями, що вже купили "Індустріальний союз Донбасу", так і з "Ренова" Віктора Вексельберга, а також з низкою інших російських покупців, хто конкретно купив актив, все ще неясно", зауважив співрозмовник.

ТОВ "Краматорський феросплавний завод" та ТОВ "Краматорський металопрокатний завод" створені згідно з планом санації ВАТ "Краматорський металургійний завод ім. Куйбишева".

Засновником обох підприємств є ТОВ "Регіон", підконтрольне співвласнику ІСД Мкртчану. КФЗ здатний виробляти 150 тисяч тонн доменного феромарганцю на рік.

Аналітик Eavex Capital Іван Дзвінка вважає, що за відсутності боргів 100% КФЗ можуть коштувати 50-70 мільйонів доларів, враховуючи потужності з виробництва феромарганцю.

На його думку, навіть ці гроші зараз дуже необхідні акціонерам компанії ІСД, яка значно постраждала від спаду на світовому металургійному ринку, пише видання.

Як повідомлялося раніше, ІСД не вирішила ні боргової, ні сировинної проблем.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.