Ахметов завів з Кіпру ще півмільярда на ремонт "Дніпроенерго"

ПАТ "Дтек Дніпроенерго" 9 серпня за результатами тендеру уклало угоду з DTEK Holdings Limited Company - Кіпр - на відкриття кредитної лінії на 550,43 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Вартість обслуговування кредиту становить 7,56 мільйона доларів.

Кредит терміном на шість років отримано фінансування реконструкції енергоблоку станції №9 Бурштинської ТЕС. Вартість обслуговування кредиту становить 11% річних.

В конкурсній документації повідомляється, що погашення кредиту починатиметься раніше, ніж нарахування інвестиційної складової до тарифу на електроенергію, встановленої НКРЕ з метою погашення даного кредиту.

22-26 червня НКРЕ прийняла низку постанов №№800-809 про затвердження інвестиційних складових тарифу для енергогенеруючих компаній групи "Дтек". Розміри цих надбавок до тарифу становлять понад половину від коштів, які енергокомпанії отримують у вигляді кредитів від DTEK Holdings Limited Company.

За останні два місяці компанії з групи Ріната Ахметова "Дтек Дніпроенерго" і "Дтек Західенерго" взяли кредити у DTEK Holdings Limited Company на 6,39 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.