Інвестфорум Каськіва подорожчав удвічі і переїхав у Ялту

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами 23 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Сан Івент" на проведення інвестиційного форуму в Ялті вартістю 3,49 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Міжнародний інвестиційний форум за участі президента Віктора Януковича, голови парламенту Володимира Литвина і прем'єр-міністра Миколи Азарова відбудеться 20 вересня в Ялті.

Цілями цього форуму є позиціонування України як країни лідера в регіоні центральної і східної Європи щодо політичної, фінансової та бізнес активності, підписання договорів/меморандумів з інвесторами в рамках реалізації Національних проектів, покращення інвестиційного імідж.

Для учасників форуму буде влаштовано обід та фуршет на 400 осіб, також буде один обід для почесних гостей на 30 персон.

Форум повинен бути анонсовано за допомогою прес-релізів, а також рекламними матеріалами на ТВ, радіо та ЗМІ.

Окремим пунктом технічного завдання є виготовлення та розміщення банерної реклами на головній сторінці "Української правди" протягом семи днів до початку Форуму.

Разом з тим Держагентство ставило вимогою до переможця конкурсу створення сторінки Форуму у мережі "Фейсбук" за місяць до події. Також за місяць до 20 вересня потрібно було виготовити сайт Форуму та провести його SEO - оптимізацію, як міжнародної інформаційної площадки.

Однак, на 30 серпня, тобто за три тижні до Форуму, сторінки у "Фейсбуці" виявити не вдалось. Також за допомогою пошукових систем Google та Yandex не вдалось знайти слідів сайту, якому на даний момент вже мала бути проведена SEO-оптимізація.

Також переможець тендеру мусив за два місяці до Форуму погодити з Держагентсвом концепцію рекламних роликів, які мають розміщуватись впродовж двох тижнів перед 20 вересня на п'яти найбільш рейтингових телеканалах України.

Однак угоду з переможцем було підписано лише 23 серпня, тобто менше ніж за місяць до Форуму. Сам тендер було оголошено 8 червня.

Так, рік тому Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами замовило проведення подібного Форуму в Києві вартістю 1,62 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 16:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.