Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Сельхозпроизводство в Украине в 2015г сократилось на 4,8% - Госстат
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Краматорський феросплавний завод дістався росіянам
Азаров підрахував вигоду від переходу на вугілля
Азаров закликає "не базікати", а відроджувати суднобудування
Українці міняють пиво і вино на горілку
Задування печі з виробництва доменного феромарганцю на ТОВ "Краматорський феросплавний завод" відбудеться не раніше вересня 2013 року.
Про це заявив гендиректор КФЗ Юрій Лобода, повідомляє УНІАН.
За його словами, зараз на підприємстві йде відновлення та модернізація виробничих потужностей.
"Виробничий майданчик дістався нам у дуже поганому стані. Мені зараз важко говорити про конкретні терміни початку роботи підприємства, це залежатиме від обсягів і строків фінансування відновлення виробництва, але задування печі відбудеться не раніше вересня 2013 року", - сказав Лобода.
За його словами, приблизно через три місяці завод зможе вийти на виплавлення 14 тисяч тонн доменного феромарганцю на місяць, що становитиме 168 тисяч тонн на рік.
Лобода зазначив, що терміни запуску заводу та обсяги його виробництва залежатимуть від ситуації на ринку феросплавів.
"Якщо до моменту завершення відновлювальних робіт попит на нашу продукцію буде провальним, акціонери можуть перенести запуск підприємства на пізніший термін", - додав гендиректор КФЗ.
Він підкреслив, що завод не буде відчувати проблем з високою вартістю електроенергії, з якими зіштовхуються великі українські виробники феросплавів.
"У собівартості продукції ціна електроенергії дорівнює нулю, оскільки для виплавлення феросплавів ми використовуємо не електросталеплавильні печі, а доменний метод, основним енергоносієм при цьому є кокс", - уточнив Лобода.
Відповідаючи на питання про джерела сировини для КФЗ, Лобода повідомив, що марганцева руда буде поставлятися на завод з Південної Африки і Казахстану, також як і на СЧПЗ, а не з українських марганцевих ГЗК.
Коментуючи інформацію ЗМІ про продаж КФЗ російським інвесторам, він сказав, що йому нічого не відомо про зміну акціонерів підприємства.
"Я сам росіянин, але не володію інформацією про продаж підприємства російським інвесторам. Нашим акціонером, як і раніше є кіпрська компанія", - додав Лобода.
Як повідомлялося, співвласник "Індустріального союзу Донбасу" Олег Мкртчан продав Краматорський феросплавний завод російським інвесторам.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.