Київ перед виборами підвищує тарифи на рекламу

З вересня у Києві підвищуються тарифи на розміщення зовнішньої реклами.

Про це йдеться у розпорядженні, яке було напередодні підписано головою Київської міської державної адміністрації, повідомляє прес-служба КМДА.

Зміна тарифів була запланована ще на початку року, після того, як Київрада ухвалила Концепцією розвитку зовнішньої реклами в місті Києві, зазначає заступник голови адміністрації Олександр Пузанов.

Протягом весни та літа тривало обговорення тарифів з компаніями-операторами зовнішньої реклами, зазначається у повідомленні.

"Ми вийшли на розумні цифри, які задовольняють міську владу та дозволяють рекламникам зберегти прийнятний рівень рентабельності", - пояснив Пузанов.

Чиновник зауважив, що метою підвищення тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Окрім того, вони мають врегулювати столичний рекламний ринок.

Плату за розміщення зовнішньої реклами середньозважено збільшено на 23%.

"Тарифи на розміщенням реклами на транспорті, зазнають більш значних змін, оскільки зараз вони є надто низькими", - йдеться у повідомленні КМДА.

"Наприклад, за монітор всередині вагону метро оператор сплачував місту лише 3,75 грн. на місяць, а за рекламну площу на дверях вагону – 16 грн./м.кв. на місяць. Новий тариф складатиме відповідно 35 грн. та 150 грн./м.кв. на місяць", - наголошується у повідомленні.

Згідно із розпорядженням КМДА, підвищення базових тарифів на розміщення об'єктів зовнішньої реклами відбудеться таким чином:

- щит що стоїть окремо – з 29 гривень до 36 гривень за м кв;

- банер, панно на фасаді будинку – з 41 гривні до 103 гривень за м кв;

- лайпостер, що стоїть окремо – з 31 гривні до 37 гривень за м кв.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.