Поштову площу причепурять за 433 мільйони

Вартість остаточного проекту реконструкції Поштової площі у Києві становитиме 433 мільйони гривень.

Про це заявив директор КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруджень Києва" Микола Васильцов, повідомляє "Коммерсант-Україна".

"Зараз ще тривають підготовчі роботи (вони почалися в середині липня), які завершаться в 20-х числах вересня. У травні 2013 року реконструкція буде завершена", заявив він.

Васильцов додав, що з 10 вересня буде закритий поворот на Боричів спуск із Набережного шосе й поворот у зворотному напрямку. Основне будівництво почнеться на початку листопада.

Рух транспорту по Набережному шосе при цьому буде організовано по одній стороні тунелю, яка до того моменту вже буде завершена.

Чиновник також повідомив, що 5 вересня пройде тендер на вибір виконавця будівельних робіт. Заявки на участь подали три компанії — "Альтіс", "Мостобуд" і " Основа-Солсіф".

Крім цього, міська влада визначила місце, де буде стояти пам'ятник морякам Дніпровської флотилії, який був демонтований у зв'язку з реконструкцією площі.

"Спочатку обговорювався варіант встановлення монумента біля станції метро "Дніпро", але після зустрічі з ветеранами було прийнято рішення про перенесення пам'ятника на Рибальський острів. Він буде стояти біля монітора "Залізняків". Згодом на цьому місці планується створити музей", - пояснив Васильцов.

Як повідомлялося раніше оновлена площа буде пішохідною, із прямим виходом на набережну Дніпра. Набережне шосе й вулиця Набережно-Хрещатицька будуть з'єднуватися транспортним тунелем.

Згідно із проектом, тунелем буде організований безперервний прямий рух. На Поділ можна буде потрапити через вулиці Спаську, Верхній Вал і Оболонську. Як і раніше буде дозволений прямий рух з вулиці Сагайдачного на Володимирський узвіз і назад.

Лівий поворот з Набережного шосе на Боричів узвіз буде заборонений. Будуть дозволені правий поворот із Володимирського узвозу на Боричів узвіз і далі лівий поворот на Набережно-Хрещатицьку, а також лівий поворот з Боричевого узвозу на Владимирський узвіз.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 16:33

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.