Чиновникам купили квартир на 5 мільйонів

Держказначейство придбало в столиці нерухомість на 5 мільйонів гривень.

Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Так, Міністерство фінансів в особі Держказначейства, в результаті закупівлі в одного учасника підписало договір з Комунальним підприємством з питань будівництва житлових будинків КП "Житлоінвестбуд-УКБ" з продажу 11 квартир.

Згідно з документацією, нерухомість закуповується в Дніпровському районі міста Києва на 5 мільйонів 167 тисяч 32 гривні.

За дану суму придбано: однокімнатна квартира - загальна площа - 46,60 квадратних метрів на вулиці Сергія Лазо, 6-а у Дніпровському районі Києва, поверхи 2, 4, 15 - 3 одиниці, однокімнатна квартира - загальна площа - 46,7 "квадрата" на вулиці Сергія Лазо, 6-а у Дніпровському районі Києва, поверхи 4, 10 - 2 одиниці.

Також однокімнатна квартира - загальна площа - 47 квадратних метри на вулиці Сергія Лазо, 6-а у Дніпровському районі Києва, поверх 3 - 1 од., однокімнатна квартира - загальна площа - 51,7 "квадрати" на вулиці Радунській, 2/18 у Деснянському районі Києва, поверх 22 - 1 одиниця.

Однокімнатна квартира - 52,34 квадратних метра - в мікрорайоні, обмеженому вулицями: Попудренка, Мініна, Червоноткацька та Червоногвардійська в Дніпровському районі Києва, поверх 2 - 2 одиниці, однокімнатна квартира - 53,5 квадратних метра - на вулиці Радунській, 8/13 у Деснянському районі Києва, поверх 2 - 1 одиниця.

Однокімнатна квартира - 58,27 квадратних метра - житловому будинку на ділянці № 3 в мікрорайоні, обмеженому вулицями: Попудренка, Мініна, Червоноткацька та Червоногвардійська в Дніпровському районі Києва, поверх 18 - 1 одиниця.

Договір підписано 29 серпня, фінансування здійснюється за кошти держбюджету, термін поставки: вересень-грудень 2012 року.

Раніше Асоціація міст зверталася до прем'єр-міністра Миколи Азарова щодо необґрунтованих затримок і блокування Державною казначейською службою платежів з місцевих бюджетів.

Як повідомлялося, Вищий адміністративний суд за кошти з держбюджету купив 10 двох- і трикімнатних квартир у Києві на понад 9 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.