Українці активно віддають майно під заставу

В Україні продовжує зростати ринок застав майна.

Про це сказав Міністр юстиції Олександр Лавринович з посиланням на статистичний звіт щодо діяльності нотаріусів у першому півріччі 2012 року, повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Після кризового 2009 року, коли в Україні було нотаріально завірено рекордно низьку кількість застав, третій рік поспіль кількість договорів застави майна продовжує збільшуватися, сказав він.

За словами міністра, протягом першого півріччя 2012 року нотаріусами було завірено майже 46 тисяч договорів застави рухомого майна та іпотеки (застави нерухомого майна), що майже на 20% перевищує кількість застав, завірених протягом усього 2009 року.

Кількість застав майна у 2012 році зросла майже на 5% порівняно з аналогічними показниками першого півріччя 2011 року.

Зокрема, нотаріусами було завірено 31,6 тисячі договорів застави рухомого майна (позики, що забезпечуються рухомим майном або коштовностями) та 14,2 тисячі договорів іпотеки - позики, які надаються банками під заставу нерухомості.

Так, у 2007 році в Україні було завірено нотаріально майже 500 тисяч договорів застав майна. З них понад 229 тисяч договорів застави рухомого майна та понад 267 тисяч іпотечних договорів.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 вересня 2019, 1:00

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.