Пасажирам поламаного Hyundai компенсували аж 19 гривень

Пасажирам, які майже на дві години запізнилися до Києва через поломку Hyundai, запропонували від 6 до 19 гривень компенсації.

Про це у коментарі інформаційній агенції ZIK повідомив один з пасажирів.

Після того, як люди майже дві години прочекали на вокзалі у Львові, а Hyundai так і не виїхав, людей посадили в додаткові купейні вагони 91 потяга.

За словами співрозмовника видання, квиток на потяг Hyundai коштує 261 гривня. Вартість проїзду в 91 потязі, до якого причепили додаткові купейні потяги для пасажирів, становить 169 гривень.

Однак, після приїзду до столиці людям запропонували компенсацію від 6 до 19 гривень.

"Коли ми приїхали на вокзал, провідники сказали нам іти в касу за компенсацією. У касі № 38 нам дали розрахунки, сказавши, що виплачуватимуть від 6 до 19 гривень. Тільки пропонували ці гроші на руки, без жодної розписки, і заявили, що ми повинні здати свої білети", - каже співбесідник видання.

"Коли я пішов з'ясовувати ситуацію до чергової каси, мені дали дві довідки про те, що вартість проїзду в 91 потязі – 169 гривень, а квиток на Hyundai коштує 261 гривню. Тобто, різниця становить майже 100 гривень. Черговий від руки мені теж написав, що різниця має бути більшою, але вони так вирішили, не пояснивши чому", - зазначає він.

Сам перерахунок працівники залізниці проводили більше години. Люди, які й так запізнилися вже на 2 години до Києва, почувши про розмір компенсації, плювалися та йшли геть.

За словами співрозмовника, старший касир та черговий по вокзалу офіційно взагалі відмовилися пояснити людям, чому така компенсація. З начальником вокзалу їх не з'єднали. Дати офіційну довідку про таку компенсацію в касі теж відмовилися.

"Окрім того, коли ми їхали в 91 потязі, нам відмовилися дати постіль, відмовилися дати матраци. А в компенсації все це врахували", – наголосив він.

Інший пасажир повністю підтвердив цю інформацію. Оскільки він їхав по студентському квитку, вартість якого 136 гривні, то йому взагалі не запропонували компенсації.

Як повідомлялося, швидкісний потяг Hyundai № 170 сполученням Львів-Київ, який 5 вересня повинен був відправитися в столицю, не вийшов на рейс.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 21:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.