За керівництво біржею ПФТС боротимуться двоє

На посаду керівника фондової біржі ПФТС, найбільшої в Україні за обсягом біржових торгів цінними паперами, висунуті два кандидати.

Про це пише "Комерсант-Україна".

"До затвердженого порядку засідання наглядової ради з питання обрання голови правління ПФТС внесено дві кандидатури - Євген Комісарів і Микола Швецов", - сказав старший віце-президент "Московської біржі ММВБ-РТС" Олександр Потьомкін.

Наглядова рада для вирішення кадрового питання збереться 11 вересня.

Заступник голови правління "Української біржі" Комісарів був запропонований мажоритарним акціонером - "Московської біржею ММВБ-РТС" - володіє 50% плюс однією акцією ПФТС - вже вдруге.

На останньому засіданні наглядової ради 9 серпня йому не вистачило всього одного голосу. Після того як члени ради не продовжили контракт з колишнім главою біржі Олександром Скляровим, обов'язки голови правління ПФТС виконує Ігор Селецький.

Кандидатуру колишнього керівника Всеукраїнського депозитарію цінних паперів Швецова запропонувала група українських акціонерів ПФТС, що входять у спостережну раду.

"У нього набагато більше досвіду, ніж у того кандидата, якого запропонував мажоритарій", - зазначив начальник управління фінансових ринків "ІНГ Банку Україна" Андрій Потапов.

Інший член ради ПФТС неофіційно розповів, що кандидатура Швецова не викликає конфлікту інтересів, і це було основним контраргументом з боку міноритаріїв при розгляді питання про призначення Комісарова.

"Якщо його призначать одноголосно, то серпневий конфлікт буде вичерпано, що позитивно позначиться на ставленні до біржі в цілому", - упевнений співрозмовник.

Одним з ініціаторів призначення Швецова є і асоціація "Фондове партнерство" -найбільший міноритарій ПФТС - 14,52%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 17:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.