ЄС знизив мита на труби Пінчука

ЄС понизив мита на постачавки безшовних труб "Інтерпайпа" до 13,8%.

5 вересня набула чинності ухвала Ради ЄС про зниження антидемпінгових мит на безшовні труби, вироблені на підприємствах компанії, повідомляє "РБК-Україна".

Розгляд питання в Європейській комісії, а також Європейському суді тривав з 2006 року.

У 2011 році "Інтерпайп" подав повторний запит в Європейську комісію щодо індивідуального перегляду антидемпінгових заходів.

У ході перегляду компанія довела, що маржа демпінгу значно знизилася. У червні 2012 року Єврокомісія оголосила про зниження мит на трубну продукцію "Інтерпайпа" з 25,1% до 17,7%, а у вересні 2012 року Рада ЄС опублікувала рішення про їх зниження з 17,7% до 13,8%.

"Антидемпінгові мита на рівні 13,8% стануть сприятливим чинником для збільшення обсягів експорту трубної продукції на ринок ЄС в 2012 -2013 роках", - коментує директор компанії з продажів труб на країни Європи і СНД Віра Смаль.

Вона зауважує, що зниження мит дозволить компанії поліпшити позиції в Європі і підвищити конкурентоспроможність цінової політики в цьому регіоні.

"Окрім цього, ми зможемо запропонувати європейським споживачам новий продукт - безшовні труби, вироблені із заготівки електросталеплавильного комплексу "Інтерпайп сталь", - додала Смаль.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 6:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.