Казахстан заманює менеджерів високими зарплатами

Інженери в столиці України отримують менше, ніж їхні колеги в столицях Росії і Казахстану.

Про це пишуть "Коментарі" з посиланням на дані дослідницької служби HeadHunter.

Так, за зарплатами для інженерів Москва і Астана займають стійкі лідируючі позиції - 1 740 доларів 1 445 доларів в місяць.

Київ злегка відстає - 1 255 доларів, відзначає видання.

Мінськ, незважаючи на запевнення президента Лукашенка про стійкий розвиток промисловості в плані оплати праці плететься в самому кінці, - інженери можуть розраховувати лише на 640 доларів в місяць.

Трохи інша ситуація з іншими технарями - Java-програмістами. Найвища зарплата для них в Москві - 2 900 доларів, найнижча в Астані - 1 035 доларів.

У Києві ІТ-спецам обіцяють в середньому 2 730 доларів. А ось в Мінську розробники програмного забезпечення можуть розраховувати на 1 690 доларів в місяць.

За останній рік в Астані та Москві спостерігалося невелике зниження пропонованих зарплат для менеджера з продажу. А в Києві та Мінську, навпаки, збільшення - понад 10%.

Хоча в даний час у московських "продавців" середня зарплатна пропозиція в 2-2,2 разу більше, ніж у здобувачів Астани 730 доларів і киян 795 доларів і втричі більше в порівнянні з мінчанами – 740 доларів.

В столицях РФ і Білорусі економлять на маркетологах - зниження зарплатних пропозицій за даною спеціальністю в цих містах - 7% і -2%.

При цьому в абсолютному значенні москвичам пощастило, звичайно, більше – 1615 доларів на місяць проти 445 доларів у мінчан. У столиці Казахстану воно збільшилося всього на 1%, в той час як у столиці України найманим зараз фахівцям з маркетингу готові платити на 27% більше, ніж рік тому, - 715 доларів.

Гендиректор в Астані та Мінську може розраховувати на зарплату, яка удвічі менша - 2 860 доларів і 2 800 доларів, ніж у Москві - 5 970 доларів.

Однак "білих комірців" повинен порадувати той факт, що зарплати топ-менеджерів не зменшуються. Для секретарів за останній рік зарплати помітно "просіли" лише в Києві - на 13%.

В інших столицях пропозиції для асистентів керівників, адміністраторів і офіс-менеджерів продовжують зростати.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 12:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.