Американські компанії захопилися позиками

У понеділок найбільші компанії США випустили боргових паперів на 21 мільярд доларів.

Про це пише The Financial Times, повідомляє "Лєнта.ру".

Так, облігації на велику суму були випущені тільки 18 лютого 2009 року, коли великі компанії продали боргові папери на 25,5 мільярда доларів.

У понеділок боргові папери випустили світовий лідер з буріння свердловин Transocean, найбільша аптечна мережа США Walgreens і велика фармацевтична компанія Merck.

Більше усіх облігацій продала Walgreens - аптечна мережа реалізувала боргові папери на чотири мільярди доларів. Merck зайняла на відкритому ринку 2,5 мільярда доларів.

Продажі боргових паперів підскочили і в Європі, де за добу було продано облігацій на 7,8 мільярда доларів.

Видання пов'язує це з недавнім рішенням Європейського центрального банку почати необмежену скупку боргових паперів країн єврозони. Європейська влада вважає, що так вдасться знизити навантаження на держави, які страждають від боргової кризи.

Після заяв ЄЦБ на фінансових ринках почалося зростання. Так, американські фондові індекси 7 вересня, оновили антикризові максимуми.

Великі компанії, які залучають за рахунок випуску облігацій гроші для власного розвитку, вирішили скористатися сприятливим моментом, відзначає видання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 15:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.