Фондові ринки показують негативну тенденцію

Індекс Української біржі (УБ) в ході торгів вівторка знижується на 0,26% і становить 1011,74 пункту, обсяг торгів по акціях незначний, близько 6 млн. грн.

Про це йдеться в аналітичному огляді компанії Велес Капітал, повідомляє агентство ЛIГАБiзнесIнформ

Серед ліквідних паперів основний попит доводиться на наступні: Укрсоцбанк (USCB; -3,43%), Мотор Січ (MSICH; -0,22%), Алчевський МК (ALMK; +1,42%), Авдіївський коксохім (AVDK; + 0,67%).

Як відзначає аналітик компанії Ігор Єгозаров, європейські індекси також знижуються з початку торгів в очікуванні рішення Конституційного суду Німеччини про законність участі країни в стабфонд. Німецький індекс DAX знижується на 0,15%, зведений індекс регіону STOXX 50 на 0,36%, британський FTSE 100 на 0,37%.

Більшість фондових майданчиків Азії закінчили торговельну сесію вівторка падінням котирувань в очікуванні засідання Федеральної резервної системи США, яке відбудеться в четвер, а також рішення з приводу Європейського механізму стабільності (European Stability Mechanism, ESM). Японський індекс Nikkei знизився на 0,7%, південнокорейський індекс KOSPI втратив 0,24%, індекс Гонконгської фондової біржі Hang Seng піднявся на 0,2%, індекс шанхайської біржі Shanghai Composite знизився на 0,7%.

Напередодні фондові майданчики США закрилися зниженням на тлі виниклих труднощів Греції щодо скорочення держвитрат і бюджетного дефіциту. Індекс Dow Jones в понеділок знизився на 0,39%, Nasdaq Composite на 1,03%, Standard Poor's 500 втратив 0,61%.

Американські ф'ючерси торгуються c підвищенням, SandP-Fut (+ 0,287%). Сьогодні в США вийдуть дані по торговому балансу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.