Податкова реформа у Франції вдарить по середньому класу?

Зміни в податковій політиці Франції торкнуться не лише багатіїв, а й представників середнього класу.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на французькі ЗМІ.

"Якщо 75-відсотковим податком обкладатимуться 2-3 тисяч французьких громадян, що заробляють більше 1 мільйон євро на рік, то середньому класу не варто сподіватися на звільнення від податків", - пишуть ЗМІ.

Видання звертає увагу читачів на обіцянку президента Франції Франсуа Олланда "заморозити" шкалу податкових ставок.

Газета наводить приклад: якщо французька родина заробляє 71 тисячу євро на рік, то повинна буде виплатити 41% податків, тоді як запланований перегляд шкали ставки податку у залежності від інфляції дозволив би цій родині на законних підставах сплачувати лише 30% податків.

Так зване "заморожування" шкали податкових ставок торкнеться 16 мільйонів французьких платників податків.

Французькі ЗМІ також зазначають, що відтік капіталу з Франції розпочався ще навесні, коли соціологічні дослідження упевнено прогнозували перемогу соціалістів на президентських та парламентських виборах. У

ряд переможців-соціалістів, прийшовши до влади, одразу оподаткував банківські транзакції, на черзі - податок в 75% для фізичних осіб, що заробляють більше 1 мільйона євро на рік.

Останній скандал навколо власника групи LVMH, мільярдера Бернара Арно - за даними журналу Challenges, його статки перевищують 21 мільярд євро, який подав запит на отримання громадянства Бельгії, лише підтверджує чутки про витік капіталів.

Проте Арно лишився єдиним платником податків у Франції серед "топ-5" французьких багатіїв.

Зокрема, співвласник модного бренду Hermes Бертран Пуеша - зі статками у 17 мільярдів євро - податки платить у Швейцарії, акціонер мережі супермаркетів Auchan Жерар Мюльє 18 мільярдів євро - у Бельгії, співвласниця парфюмерної компанії L'Oreal Ліліан Бетанкур - 15,3 мільярда євро - у Сінгапурі.

Французькі ЗМІ нагадують, що щось подібне Франція вже переживала 30 років тому після приходу в Єлисейський палац президента-соціаліста Франсуа Міттерана, кумира чинного глави держави.

Як відомо, через нові податки для багатих все більше представників фінансового сектору Франції готують свій персонал до переїзду в Лондон.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 5:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.