Пінчук: Давайте використовувати кризу як піт-стоп

Кризи дають кожній країні можливість провести необхідні реформи і, зрештою, обігнати інших в глобальній гонці.

Про це сказав засновник і член правління Ялтинської європейської стратегії Віктор Пінчук, відкриваючи засідання дев'ятого саміту YES, пише "Дело".

"Всі країни залучені в глобальну гонку і рухаються все швидше і швидше. Піт-стопи дозволяють їм змінитися - для того, щоб рухатися з прискоренням", - наголосив він.

Так Пінчук прокоментував фотороботу Андреаса Гурскі Boxenstopp і порівняв динаміку сучасного світу з гонками "Формули-1", пише видання.

На його думку, зображена у Гурскі команда в жовто-синіх костюмах, символізує Україну, котра проводить реформи. З точки зору засновника YES, піт-стопи важливі не тільки для гонщиків, але і для цілих країн.

"Ті, хто були занадто повільними, можуть поліпшити своє місце гонці. Одні ставлять нові колеса, заправляються - і обганяють інших. Інші втрачають надто багато часу - і залишаються далеко позаду. Давайте використовувати кризу як піт-стоп, для того щоб після нього рухатися швидше", - підкреслив він.

Засновник YES висловив надію на те, що Ялтинська щорічна зустріч стане свого роду "інтелектуальним піт-стопом", який буде дасть нову енергію і нові ідеї.

Як відомо, Ялтинська щорічна зустріч "Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом" пройде з 13 по 16 вересня 2012 в Лівадійському палаці Ялти.

Більше 200 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорять основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу, Україну та світ.

Пленарна частина де'ятої щорічної Ялтинської зустрічі відкриється 14 вересня виступами президента України Віктора Януковича і прем'єр-міністра Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана.

Президенти двох країн обговорять актуальні питання розвитку України та Туреччини, а також майбутнє "широкої Європи" у 21 сторіччі.

Модератором дискусії стане Олександр Кваснєвський, президент Республіки Польща - 1995-2005, голова Наглядової ради Ялтинської європейської стратегії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 6:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.