В індексі Dow Jones перші зміни за 3 роки

Страхова компанія UnitedHealth замінить продуктовий конгломерат Kraft Foods в індексі Dow Jones Industrial Average (DJIA).

Про це повідомляється в прес-релізі S&P Dow Jones Indices, інформує Лента.Ру.

Рішення набуває чинності з 24 вересня цього року. У компанії, що управляє індикаторами Dow Jones, пояснили своє рішення поділом Kraft Foods на дві компанії, в результаті якого у зв'язку з виділенням північноамериканського бакалійного бізнесу капіталізація глобальної компанії знизиться.

Крім того, північноамериканські доходи міжнародній компанії, яка отримає назву Mondelez International, зменшаться, і коливання котирувань цієї організації вже не буде відображати стан ринку США.

У повідомленні наголошується, що включення в індекс UnitedHealth свідчить про зростаючу роль сфери медичного страхування.

Заміна компанії в DJIA стала першою з червня 2009 року, коли з індексу виключили General Motors і Citigroup, а замість них включили технологічну компанію Cisco Systems і страховика Travelers.

Керуючий директор і голова індексного комітету S&P Девід Блітцеру заявив CNBC, що менеджери Dow Jones Industrial Average замислюються про виключення ще півдюжини з тридцяти компаній, що входять в індикатор. Блітцеру не уточнив імена кандидатів на вибування. За його словами, "чи не кожний вимагає включити в DJIA акции Apple и Google.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, 10:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.