Кияни рятують заощадження, скуповуючи квартири - ЗМІ

Кияни почали активно інвестувати у житлову нерухомість.

Через це найдешевші об'єкти, вже стали дефіцитом і почали дорожчати, повідомляє ТСН.

За даними консалтингової компанії, з весни кількість угод купівлі-продажу на вторинному ринку щомісяця зростає на сотню-півтори.

У липні продано 1,8 тисячі квартир, в серпні - близько 2,З тисячі, на початку вересня дана тенденція тільки посилилася, відзначає видання.

Так як накопичення у більшості жителів столиці невеликі, а банківські кредити доступні небагатьом, найбільшим попитом користується найдешевше житло в спальних районах столиці: "одинички" вартістю до 50 тисяч доларів і "двушки" до 65-70 тисяч доларів.

Частка таких угод нині перевищує 50% від їх загальної кількості. Ріелтори кажуть, що якщо в базі даних агентств з'являється подібний об'єкт, то він продається буквально за кілька днів.

Продавці нерухомості, зважаючи на попит, перестали навіть торгуватись. Вибити знижку в 500-700 доларів можна лише в разі термінового продажу, пише видання.

Ріелтори не виключають, що тенденція подорожчання самого ходового житла збережеться до кінця жовтня, адже на ринку очікується додаткові приплив передвиборних грошей, відповідно, і підвищення активності покупців.

Протягом найближчого місяця квартири економ-класу можуть зрости в ціні ще на 5-7%.

Якщо найгірші прогнози виправдаються, і Україну дійсно накриє друга хвиля кризи, вже до кінця року ринок нерухомості чекає черговий обвал, про масштаби якого зараз можна тільки здогадуватися. Не виключено, що ціни можуть знизитися як мінімум на третину, пише видання.

Як відомо, нещодавно прем'єр МиколаКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 15 серпня 2020, 22:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.