Німеччина гальмує створення наглядача для європейських банків

Міністри фінансів єврозони поки не домовилися про принципи створення єдиного регулятора, який буде виконувати функції нагляду над 6 000 банків Євросоюзу.

Про це пише "Дело".

Раніше передбачалося, що загальноєвропейський банківський союз почнуть формувати на початку 2013 року, а до січня 2014 року він уже буде виконувати свої функції.

Але Вольфганг Шойбле, міністр фінансів Німеччини, заявив на прес-конференції в минулі вихідні, що такий графік "буде неможливий".

Німеччина також виступає проти того, щоб єдиному регулятору було надано право нагляду за ощадними банками Німеччини, які кредитують значну частину споживачів і малого бізнесу.

У той же час Франція, Іспанія, Італія підтримують якнайшвидше створення регулятора, так як, на їхню думку, це прискорить подолання кризи в єврозоні.

Зокрема, Маріано Рахой, прем'єр-міністр Іспанії, вважає більш доцільним вирішувати боргові проблеми не шляхом отримання коштів з Європейського фонду порятунку, а прямими позиками іспанським банкам від єдиного регулятора.

Як повідомлялося, єдиний механізм нагляду за банками заснований на трьох ключових принципах: єдиний нагляд, надійність, широке втілення.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.