Українські заводи зробили ставку на вагони-ресторани

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" (КВБЗ) почав серійне виробництво вагонів-ресторанів власної розробки.

Про це повідомляє агентство УНІАН з посиланням на прес-службу підприємства.

За її даними, в корпусі пасажирського вагонобудування Крюківського вагонзаводу почалося складання вагонів-ресторанів, створених у 2012 році фахівцями проектно-конструкторського управління підприємства.

Один із нових вагонів, згідно з угодою, відправлять цього року на Таджицьку залізницю.

У новому вагоні-ресторані, як і в звичайному пасажирському вагоні, є тамбур, два вакуумні туалети, котельне відділення.

Крім того, тут є обладнана сучасною побутовою технікою кухня, обідня зала на 40 місць, міні-бар на 2 місця (всього цей ресторан розрахований на 42 посадочні місця), відокремлене місце для миття посуду, є душова кабіна для персоналу.

За даними підприємства, на кухні в новому вагоні буде встановлено повний комплект обладнання: холодильники, столи, мийки, шафи для сушіння та зберігання посуду, інвентаря, одягу.

Обідній зал обладнали кондиціонером і телевізорами. Для безперебійного забезпечення електроенергією вагон-ресторан обладнали дизель-генератором потужністю 16 кВт. Це дозволить працювати побутовій техніці не тільки під час руху, але й під час стоянок.

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" випускає вантажні (вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, піввагони) і пасажирські вагони, вагони метро, запасні частини і візки для вантажних вагонів, колісні пари, запчастини для вагонів метро та ескалаторів, контейнери, дорожню техніку.

Виробництво пасажирських вагонів на заводі здійснюється на замовлення "Укрзалізниці". Продукція заводу поставляється більш ніж у 20 країн світу.

Крюківський вагонобудівний завод є єдиним в СНД підприємством, що має налагоджене і діюче виробництво двох видів вагонів - пасажирських і вантажних.

Крюківський вагонобудівний завод у 2011 році збільшив випуск вантажних вагонів на 18% - до 10750 штук, а пасажирських вагонів - зменшив на 33,3%, до 28 штук.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 4:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.