Компанія Ахметова і Новинського позичить у німців 25 мілйьонів

Metinvest B.V. залучить кредитну лінію на суму в 25 мільйонів євро на 10 років під гарантії німецького експортного кредитного агентства Euler Hermes Deutschland AG.

Про це повідомляє "Дело".

Єдиним організатором і кредитором з цього залученню коштів виступив DeutscheBank.

Відсоткова ставка за кредитом становить 1,95% річних.

Залучені кошти будуть направлені на фінансування будівництва установки вдування ПВП (виробник - німецька компанія KüttnerGmbH & Co. KG) на Єнакіївському металургійному заводі, що входить до складу групи "Метінвест".

"Дана лінія стала першим кредитом під гарантії Euler Hermes Deutschland AG, отриманим нашою групою. Залучені кошти дозволять продовжити будівництво установки вдування ПВП, яке є ключовою частиною нашої програми технологічної модернізації", - наводяться в повідомленні слова фінансового директора групи "Метінвест" Сергія Новікова .

Metinvest B.V. - Голландська холдингова компанія "Метінвесту".

Група "Метінвест" об'єднує низку гірничо-металургійних активів по всьому ланцюжку вертикальної інтеграції: від видобутку залізорудної сировини, вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції із сталі з подальшою реалізацією через свою збутову мережу. Активи компанії розташовані в Україні, РФ, Європі та США.

Основними акціонерами "Метінвесту" є групи "СКМ" (71,25%) Ріната Ахметова і "Смарт-холдинг" (23,75%) Вадима Новинського.

5% прав володіння "Метінвестом" належать компанії Clarendale Limited, головним бенефіціаром якої є Володимир Бойко, гендиректор ММК імені Ілліча.

Як повідомлялося, в липні 2012 року "Метінвест" заявив про погашення п'ятирічного синдикованого кредиту на 1,5 мільярда доларів.

Як повідомлялося, "Метінвест" обігнав НАК "Нафтогаз України" в рейтингу "ТОП-500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи"Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 квітня 2020, 9:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.