Спад цін на газ допоможе США створити 5 мільйонів робочих місць

Обвал цін на газ в США і, як наслідок, зниження витрат компаній допоможуть американський економіці збільшити виробництво і створити 2,5-5 мільйонів робочих місць до 2020 року.

Про це повідомляється в дослідженні Бостонської консалтингової групи (Boston Consulting Group, BCG), передає Lenta.ru.

BCG відзначає, що в найближчому майбутньому завдяки покладам сланцевого газу вартість палива в США буде на 50-70% менше, ніж в Європі або Японії.

У квітні цього року ціни на газ в Америці досягли 10-річного мінімуму - трохи більше 71 долару за тисячу кубометрів. Після цього виробники знизили видобуток, і вартість палива почала рости.

За різними прогнозами, ціни на газ в США можуть досягти 120-140 доларів за тисячу кубометрів. Для порівняння, "Газпром" продає паливо за кордоном по 300-450 доларів за тисячу кубометрів.

Крім дешевих енергоресурсів, збільшення виробництва сприятиме спад витрат на робочу силу. За прогнозом BCG, ця стаття витрат в США в осяжному майбутньому буде на 20-45% нижче, ніж аналогічний середній показник у інших розвинених економік.

Витрати на робочу силу BCG підраховувала з поправкою на продуктивність праці, яка, за даними групи, у США набагато вище. Позитивний вплив на зростання випуску продукції та створення нових робочих місць надасть тенденція до повернення виробничих потужностей з інших країн назад у США.

У підсумку, як вважають експерти групи, вже до 2015 року виробничі витрати в США будуть менше ніж в Великобританії на 8%, у Німеччині та Франції - на 15%, в Японії - на 21% і в Італії - на 23%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 22:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.