Кудрін пророкує Росії стагнацію без реформ

Російська влада відійшла від ризикованої економічної політики із завершенням виборного періоду, проте відкладає системні рішення на потім, чим посилює загрозу кризи в майбутньому і відлякує інвесторів.

Про це сказав екс-міністр фінансів Росії Олексій Кудрін, зв'язавши подавлену волю до реформ з відсутністю конкуренції в політиці, пишуть "Ведомості".

Близький соратник і друг президента Володимира Путіна похвалив Дмитра Медведєва, який вигнав його з уряду, за спроби приборкати зростання держвитрат, але поставив під сумнів його здатність в корені переломити ситуацію і зупинити сповзання Росії в стагнацію.

"Ми знаходимося на межі стагнації. Зростання в Росії менше 3% - це стагнація. Сьогодні не здійснюються в достатньому масштабі реформи, заходи щодо поліпшення інвестиційного клімату, що поки викликає надзвичайну консервативність і обережність інвесторів. Необхідного обсягу інвестицій Росія поки не отримує, а без цих заходів і не буде отримувати в найближчі роки", - сказав Кудрін.

"Я не вважаю, що це уряд готовий буде проводити реформи того масштабу, які необхідні ... Поки я не бачу, щоб уряд активно використовував вікно можливостей", - сказав Кудрін, оцінивши це вікно у півтерміну Путіна - три роки.

Він виключив своє повернення в уряд в його нинішньому вигляді. Кудрін пішов з уряду після сварки з тодішнім президентом Медведєвим через нарощування держвидатків.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 15 серпня 2020, 23:02

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.