"Дітище" Ахметова відкриє офіс у Лондоні

Компанія Систем Кепітал Менеджмент, яка належить донецькому бізнесмену Ренату Ахметову, вирішила відкрити офіс у Лондоні.

Про це в інтерв'ю виданню "Коментарі" повідомив генеральний директор СКМ Олег Попов.

"Що стосується географії, то ми продовжуватимемо інвестувати в Україну. При цьому в нас є рішення про відкриття дочірнього офісу компанії СКМ у Лондоні, який вивчатиме можливість для інвестицій за межами України", - наголосив він.

"Швидше за все, ми робитимемо невеликі фінансові інвестиції і дивитимемося, що з цього виходить. Якихось ключових змін або відхилень у стратегії в нас не буде. Може, з’являться одне-два нових напрямки, можливо один-два бізнеси ми продамо", - додав Попов.

При цьому гендиректор СКМ зазначив, що створення лондонського офісу не варто розглядати як сигнал того, що СКМ повертається до ідеї IPO своїх активів.

"Ні, це абсолютно різні процеси. Ми, швидше за все, відкриємо лондонський офіс в цьому році, повноцінна робота почнеться на початку наступного року. Я не думаю, що він буде великим - там працюватимуть не більше десяти осіб. Компанія СКМ не переїджає в Лондон", - підкреслив менеджер.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 грудня 2020, 8:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.